نمایشگاه بین المللی و تخصصی صنعت استانبول 2022

نمایشگاه بین المللی و تخصصی صنعت استانبول 2022

نمایشگاه بین المللی و تخصصی صنعت استانبول 2022

بدینوسیله مایل است برگزاری نمایشگاه بین المللی و تخصصی صنعت استانبول، تحت عنوان “WIN Eurasia“ را که توسط شرکت نمایشگاه های بین المللی هانوفر آلمان، شعبه ترکیه در مرکز نمایشگاهی جدید استانبول از ۸ تا ۱۱ ژوئن ۲۰۲۲ ( 18-21 خرداد 1401) برگزار می شود را به اطلاع برساند.
موضوعات این رویداد عبارتند از:
تکنولوژی های مربوط به پردازش و فرم دهی فلزات، اتوماسیون و سرویس های مربوطه، الکتریک و تجهیزات الکترونیکی، هیدرولیک و پنوماتیک، سرویس های مربوط به اینترال جستیک، industry 4
در دوره قبل این مهم 1.367 غرفه گذار از 20 کشور مختلف در فضایی به وسعت33.110 متر مربع محصولات و خدمات خود را در عرضه دید 77.403 بازدید کننده بین المللی تخصصی قرار دادند
شرکت نمایشگاه های آلمان با همکاری شرکت فوژان راهبران نامی در نظر دارد به منظور بسط و گسترش روابط تجاری و اقتصادی دو کشور از صاحب نظران و فعالان این صنعت دعوت بعمل آورد تا در قالب یک سفر3 الی 4 روزه از این رویداد مهم بازدید فرمایند.
بدیهی است درصورت موافقت حضور، هزینه های مربوط به بلیط پرواز رفت و برگشت، ۲ شب اقامت در هتل های 4 و یا 5 ستاره استانبول، کارت ورود به نمایشگاه و ایاب و ذهاب فرود گاهی و نمایشگاهی، در کنار برنامه بازدید و هماهنگی جلسات B2B و … به عهده برگزار کننده( شرکت نمایشگاه های آلمان، شعبه ترکیه) خواهد بود.
به منظور اعطای خدمات شایسته و انجام ترتیبات و هماهنگی های لازم، خواهشمند است مراتب به آگاهی برسانید تا به منظور تبادل جزئیات بیشتر جلسه ای تلفنی با مقام مربوطه در آن انجمن، ترتیب یابد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این رویداد با نمایندگی انحصاری نمایشگاه صنعت استانبول در ایران، شرکت فوژان راهبران نامی تماس حاصل فرمایید.