آخرین اخبار برگزاری نمایشگاه های کلن

آخرین اخبار برگزاری نمایشگاه های کلن

آخرین اخبار برگزاری نمایشگاه های کلن

مشتریان و همکاران عزیز Koelnmesse ،

اکنون که گزارش شده گروه های تجاری که قرار بود در نمایشگاه پاییز شرکت کنند مشارکت خود را لغو کرده اند شورای مدیریت Koelnmesse با مشورت هیئت نظارت تصمیم گرفته است – علیرغم تلاش گسترده ای که قبلاً برای شروع مجدد نمایشگاه های تجاری در پاییز انجام شده بود – نمایشگاهی در کلن تا پایان اکتبر سال 2020 برگزار نکند و Gamescom و DMEXCO 2020 به صورت کاملا دیجیتال برگزار شود .

متأسفانه ما نتوانستیم شک و تردیدهای عمیق مشتریان را کاهش دهیم و نگرانی آنها در حال حاضر قابل درک است. ما به عنوان یک شرکت و کلن به عنوان یک مکان تجاری به خوبی می دانیم که این تصمیم بزرگ چه معنایی دارد و تمام تلاش خود را کردیم تا نمایشگاه ها به صورت . با این حال ، بدون سطح مشارکت کافی از سوی غرفه داران و بازدید کنندگان ، این کار غیرممکن است.

ما وضعیت سخت مشتریان و نگرانی آنها برای سلامتی کارمندانشان را جدی می گیریم. با این وجود ، کاملاً متقاعد می شویم كه اگر همه طرف های درگیر با احتیاط رفتار كنند ، می توان نمایشگاه های تجاری را با خیال راحت و با موفقیت در شرایط جدید و تحت شرایط مناسب برگزار كرد. به عنوان متخصصان رویداد ، ما خودمان را در موقعیتی قرار می دهیم که شرایط مناسب برای نمایشگاه ها را ایجاد کنیم ، حتی در مواقعی مانند این موارد:

*نمایشگاه های تجاری با جهت گیری B2B اساساً با رویدادهای ورزشی و نمایشگاههای سرگرمی متفاوت هستند. برگزاری نمایشگاه های تجاری ، متمرکز بر مکالمات شخصی و تماس های تجاری است.
*ما اعتقاد داریم که نمایشگاه های صنفی ما برای تسریع در بازگشت به تجارت و موفقیت سریع پس از بحران ، به غرفه داران و بازدید کنندگان خدمات ایده آل ارائه می دهند.
*ما می بینیم که حتی اکنون نیز تسهیل سفرهای گسترده تا پاییز ، حداقل برای اروپا ، به عنوان پایه ای برای مشارکت مناسب است. ما فرض می کنیم که تا آغاز نمایشگاه های تجاری ما تعداد بیشتری از کشورها از این قاعده پیروی کنند. از سرگیری ترافیک هوایی نیز به این امر کمک خواهد کرد.
*ما همچنین معتقدیم که شرکت کنندگان در نمایشگاه های تجاری ما از مسئولیت خود آگاه هستند و به مقررات ایمنی و اقدامات احتیاطی پایبند هستند.
*در کلن ، هتل ها ، رستوران ها ، شرکت های حمل و نقل و خرده فروشان سالهاست با ویژگی های خاص تجارت نمایشگاه آشنا بوده و برای بازگشت میهمانان و مشتریان خود با دقت آماده می شوند.
*به عنوان سکوهای تجاری اصلی جهان ، نمایشگاه های تجاری برای بازگشت سریع و پایدار اقتصاد به حالت عادی راه های مخصوص را ارائه می دهند.
*تولید ، لجستیک ، فروش و ارتباطات تغییر خواهد کرد ، شبکه سازی ، فعال سازی مجدد روابط اقتصادی و ایجاد مشاغل جدید از گذشته اهمیت بیشتری خواهد داشت. ضروری است که هم اکنون شرکت کنندگان در بازار آمادگی لازم را برای این امر داشته باشند.
حتی در این مواقع از همه گیری ویروس کرونا، ما یک مکان نمایشگاه ایمن و امیدوار کننده برای ارائه به مشتریان خود داریم. با توجه به این موضوع ، با رعایت شرایط مندرج در مورد محافظت در برابر ویروس کرونا Coronavirus Protection Ordinance of the German State of North Rhine-Westphalia و با هماهنگی نزدیک با مقامات کلن ، اقداماتی را برای نمایشگاه های تجاری خود در کلن ترسیم کرده ایم که بصورت یکپارچه در هم آمیخته و بر نحوه تعامل در نمایشگاه حاکم باشد. هدف ما فراهم آوردن بالاترین و حرفه ای ترین سطح ایمنی در حین ایجاد محیطی است که در آن تجارت مشتریان بتواند دوباره رشد کند. ما قاطعانه اعتقاد داریم که با وجود این فهرست جامع از اقدامات ،می توانیم از نوامبر سال 2020مجدداً نمایشگاه های تجاری را در کلن برگزار کنیم.

ما در قبال مشتریان خود وظیفه داریم که یک بار دیگر چشم اندازهای مطلوب را به آنها ارائه دهیم. تیم های Koelnmesse منتظر استقبال از شما در محل نمایشگاه تجاری در کلن هستند.