DOMOTEX 2021 از ژانویه به می موکول شد.

DOMOTEX 2021 از ژانویه به می موکول شد.

DOMOTEX 2021 از ژانویه به می موکول شد.

DOMOTEX نمایشگاه را از ژانویه به 20 تا 22 می 2021 موکول می کند و پلتفرم دیجیتال ارائه می دهد.

اگرچه دو سوم فضای نمایشگاه – حدود 62000 متر مربع – قبلاً رزرو شده بود و یک مفهوم بهداشتی جامع برای انطباق با مقررات ایمنی COVID-19 تهیه شده بود ، شرکت برگزار کننده این نمایشگاه Deutsche Messe AG تصمیم گرفت دوره بعدی DOMOTEX را به 20 – 22 ماه می موکول کند. این رویداد در ابتدا قرار بود از 15 تا 18 ژانویه 2021 برگزار شود اما به دلیل همه گیری ویروس COVID-19 در سراسر جهان وبا توجه به این تحولات مشتریان، غرفه داران و بازدید کنندگان درخواست کرده اند DOMOTEX در تاریخ دیگری برگزار شود.

این نمایشگاه اکنون در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس دیجیتالی است که در 15 ژانویه 2021 یعنی تاریخ قبلی نمایش برگزار می شود.

بازدیدکنندگان بین المللی از جمله تصمیم گیرندگان برتر از مزایای اصلی نمایشگاه برتر فرش و کفپوش DOMOTEX است. این نمایشگاه در ژانویه 2020 میزبان 70 درصد بازدید کننده بین المللی و بیش از 80 درصد مشارکت کننده که به نمایندگی از 60 کشور حضور داشتند بود.
اکنون، آخرین تحولات بیماری COVID-19 نشان می دهد که نرخ آلودگی در همه جا دوباره در حال افزایش است. بسیاری از کشورها مقررات سختگیرانه سفر و قرنطینه را وضع کرده اند و پیش بینی مدت زمان اجرای این مقررات غیرممکن است. همچنین در سفر به خارج از کشور یک تردید عمومی وجود دارد و ما نمی دانیم چه زمانی افراد برای سفر دوباره احساس امنیت می کنند. و همچنان این احتمال وجود دارد که یک واکسن تا پایان سال جاری در دسترس باشد.

دکتر آندریاس گروچوو، عضو هیئت مدیره Deutsche Messe AG می گوید “این وظیفه ما است که مسئولیت پذیرانه عمل کنیم.پس از گفتگو با غرفه داران و شرکا ، تصمیم گرفته ایم که پیش از هر چیز امنیت برنامه ریزی به موقع را تضمین کنیم. با رعایت مفاهیم بهداشت و ایمنی و همچنین وضعیت مثبت ثبت نام، تا همین اواخر بسیار خوش بین بودیم، اما آخرین تحولات نشان می دهد که ما نمی دانیم که آیا وضعیت سفر تا ژانویه 2021 به طور قابل توجهی بهبود یافته است یا خیر، در نتیجه تصمیم گرفتیم DOMOTEX را از ژانویه به می 2021 موکول کنیم. بحث هایی که با نمایندگان صنعت در این مورد داشتیم همه مثبت بوده است و نشان از آن دارد که این تصمیم درستی است.”

در بحثهای زیادی که با ذینفعان انجام شده، درباره مورد دیگری نیز تصمیم گیری شده است: برای پاسخگویی به تعداد زیاد کانالهای آنلاین در صنعت فرش و کفپوش، ایجاد یک بستر بین المللی به نام DOMOTEX نیاز به قالب های دیجیتالی مکمل دارد. بنابراین ، DOMOTEX 2021 از پنجشنبه تا شنبه (20 تا 22 می) به عنوان یک رویداد ترکیبی برگزار می شود: یک نمایش فیزیکی همراه با نمونه ی مجازی تکمیل می شود. بازدیدکنندگانی که به دلایل مختلف قادر به سفر در ماه می نخواهند بود ، گزینه ی دومی برای شرکت در این زمینه خواهند داشت.

DOMOTEX 2021 از 20 تا 22 می در هانوفر ، آلمان برگزار می شود.

از غرفه گذاران محترم خواهشمند است فایل ضمیمه  را در خصوص پاسخ سوالات خود دانلود و مطالعه نمایند.

Domotex Postponement.pdf