بایگانی‌ها: آرشیو اخبار

تاریخ نمایشگاه دموتکس دوبی اعلام شد.

انتظارها به پایان رسید…. به اطلاع میرساند، نمایشگاه دموتکس خاورمیانه پس از ۱۳ سال، در حال بازگشت به دبی است. نمایشگاه دموتکس دبی از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ آوریل ۲۰۲۴، برابر با ۴ تا ۶ اردیبهشت‌ ماه ۱۴۰۳ در مرکز تجارت جهانی دبی (Dubai World Trade Centre) برگزار می‌شود. خاورمیانه به عنوان مرکز صنعت فرش و کفپوش، در سال ۲۰۲۲ فروشی معادل ۸.۶ میلیارد دلار آمریکا داشته… Read more »

مصاحبه پایگاه خبری آریا دوک با سرکار خانم نارینه آزلبار نماینده انحصاری نمایشگاه آلمان در ایران

مصاحبه پایگاه خبری آریا دوک با سرکار خانم نارینه آزلبار نماینده انحصاری نمایشگاه آلمان در ایران دموتکس خاورمیانه در دوبی برگزار خواهد شد. نارینه آزلبار، نماینده دموتکس در ایران در گفتگو با پایگاه خبری آریا دوک: برایم دیدن این تعداد شرکت ایرانی زیر یک سقف بسیار جالب است. شرکت‌ها در سطح بالایی حضور دارند و… Read more »

مصاحبه ماهنامه دنیای سرمایه گذاری با سرکار خانم آزلبار نماینده رسمی و انحصاری شرکت نمایشگاه های آلمان در ایران

مدیرعامل شرکت فوژان راهبران نامی تخصص شرکت‌های نمایشگاهی، معرفی توانمندی صنعت و تولید آلمان کشوری نمایشگاهی در زمینه صنایع مختلف است و شهرهای کلن و هانوفر از موفق‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های نمایشگاه‌ی جهان هستند و نقش پررنگی در معرفی شرکت‌ها و کسب‌وکارهای برتر جهان در عرصه اقتصاد و تولید دارند. سالانه بالغ‌بر 10 میلیون نفر… Read more »

بازدید هیات تجاری ایران از نمایشگاه Win-Eurasia (صنعت ترکیه):

گروهی منتخب از صنعتگران و فعالان صنعتی ایران، به دعوت از اتحادیه ماشین سازان ترکیه و با از همکاری برگزارکننده نمایشگاه، از بزرگترین رویداد صنعتی اوراسیا در استانبول بازدید کردند. در این رویداد ۶۵۰ غرفه گذار در فضایی به وسعت ۳۰،۰۰۰ متر مربع محصولات و نوآوری های خود را در معرض دید بیش از ۴۰،۰۰۰… Read more »

گزارش پایانی نمایشگاه DOMOTEX 2020

از نمایشگاه DOMOTEX بار دیگر به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین رویداد در صنعت و نوآوری ها برجسته در صنعت فرش و کفپوش یاد شد.